Sıkça Sorulan Sorular

Satış Öncesi ve Sonrasında Gerekli Bilgiler

Genel Bazı Soru ve Cevaplar

Cevabını bu sayfada bulamadığınız sorularınızı destek ekibimniz ile iletişim kurarak cevaplandırabilirsiniz.

Satış Öncesi Soru ve Cevaplar

Satış öncesinde yardımcı olacağına inandığımız bazı ip uçları !

Hizmetini sağladığımız ürünlerde, Türkiye, Fransa, Almanya ve Amerika lokasyonlar bulunmaktadır. Türkiye Hizmetlerimizde Denizli Merkezli veri merkezi kullanmaktayız. Yurt dışı veri mekrezleri ise TIER 3 alt yapısına sahip veri merkezlerini seçmekteyiz.

Sunucu, Bulut Sunucu, Lisans, SSL ve Alan Adı Kaydı (Domain Kayd) ürünlerinde hiç bir şekilde para iadesi yoktur. Hosting hizmetlerinde ise 3 gün para iade garantimiz mevcuttur. Satın alırlen lütfen bunu göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.
Firmamız bünyesinde bir ürün ve hizmetimiz için deneme hesabı malesef açamıyoruz. Proje içeriğinizin detayını bizimle paylaşırsanız size uygun paketi teknik mühandislerimiz sizin için önerecektir.
Hosting ve Alan Adı hizmetlerinde eğer online ödeme yapıyorsanız sistem tarafından ototmatik olarak aktif olacaktır. Bulut Sunucular 1-3 saat arasında, fiziksel suncular aynı gün içerisinde aktif olacaktır.
Banka Havalesi, Kredi Kartı ve Paypal Ödemesi Kabul Ediyoruz.
Firmamız da kampanyalar haricinde bir indirim malesef uygulayamıyoruz, fakat aylık ödemeli 3 ürün bulunan müşterilerimize satın alacağı yeni ürünlerde %10 indirim sağlıyoruz.
Paketlerimizde aksi belirtilmedikçe CPU kullanım limiti bir işlemci çekirdeğinin %25'i kadardır.
Sınırsız Hosting Paketi iyi niyetli kullanım amacına dayanmaktadır. Amaç müşterilerimizin herhangi bir limite takılmadan iyi niyet çerçevesinde paketlerini kullanmalarıdır. Bu bağlamda hosting paketinizde sadece siteniz için gerekli olan dosyalar barındırabilir. Site harici medya dosyaları yada yedekleme dosyaları kullanamazsınız.

cPanel Hediyeli Bulut Sunucu

Panel hediyeli bulut sunucular ile ilgili soru cevaplar.

Seçtiğiniz bulut sunucu özelliğine göre cPanel WHM Kontrol yada DirectAdmin paneli hediyedir. Bu sayede yüksek lisans maliyetlerinden kurtulmuş olursunuz.
Seçtiğiniz sunucu özelliğine göre Türkiye, Fransa ve Almanya lokasyon seçerek size en uygun lokasyondan hizmet alabilirsiniz.
Eski firmanızdaki sunucu yedeklerinizi satın alma işlemi bitiminde teknik ekbimiz yeni sunucunuza taşır. (Eski sunucunuz cPanel ise geçerlidir.)
Satın alınan tüm sunucu ve bulut sunucularda satın aldığınız sunucunun disk alanı kadar FTP Yedekleme alanı ücretsizdir. (Yedekleme işlemleri talep edilmediği sürece işleme alınmayacaktır.)
Bir Hosting olarak yurt içinde vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde tamamı kendine ait donanımları kullanmaktadır. Ripe Member üyesi olup, LiteSpeed ve cPanel Partnerliği ile hiç bir aracıdan hizmet almamaktadır.
Seçtiğiniz sunucular mesai saati içerisinde maksimum 1 saat içerisinde online.
Hosting ve sunucu hizmeti verdiğimiz tüm veri merkezleri TİER 3 kalitesinde ve alt yapısındadır. Türkiye verimerkezi Netinternet, Fransa'da OVh ve Almanya'da ise Contabo kullanmaktadır.
Gerçek 7/24 teknik destek garantisi ile mesai gün ve saatlerinde 09:00-18:00 saatleri arasında telefondan, mesai saatleri sonrasında ise ticket ile talepte bulunabilirsiniz.

Powered by WHMCompleteSolution

Tüm Hakları Saklıdır © 2010 - 2019 - Birhosting.com