Bayi Hosting

Bayi Hosting hizmeti sizin birden çok Bireysel yada Kurumsal müşterilerinizin sitelerinizi barındırmanızı sağlar.

Kurumsal Bayi Hosting yada Bireysel Bayi Hosting paketlerinden birisini seçerek ihtihacınıza uygun paketi satın alabilirsiniz.

  • 30 Web Sitesi
  • 50 GB Disk Alanı
  • 500 GB Trafik
  • cPanel Kontrol Paneli
  • %25 CPU Kullanım Hakkı

Kurumsal Bayi Hosting

$20.40

Aylık

Satın Al
  • 50 Web Sitesi
  • 100 GB Disk Alanı
  • Limitsiz Trafik
  • cPanel Kontrol Paneli
  • %50 CPU Kullanım Hakkı

Bizi seçmeniz için sayısız nedenlerden bazıları !

8 yıllık hosting sektörü tecrübesi ve yüzlerce memnun müşteri kitlesi.

TİER 3 Veri Merkezi

Hosting ve sunucu hizmeti verdiğimiz tüm veri merkezleri TİER 3 kalitesinde ve alt yapısındadır. Türkiye verimerkezi Netinternet, Fransa'da OVh ve Almanya'da ise Contabo kullanmaktadır.

7/24 Teknik Destek

Gerçek 7/24 teknik destek garantisi ile mesai gün ve saatlerinde 09:00-18:00 saatleri arasında telefondan, mesai saatleri sonrasında ise ticket ile talepte bulunabilirsiniz.

Optimize Edilmiş Sunucu Hizmeti

Satın alacağınız hizmet ister web hosting, ister sunucu yada bulut sunucu olsun müşteriye teslim etmeden önce gerekli performans ve ayarları yapılmış olarak teslim edilir.

Bayi Hosting ile İlgili Genel Sorular

Bayi Hosting, kendinize ait bir Hosting yönetim paneline sahip olduğunuz ve bu panel üzerinden farklı cPanel hesapları açabileceğiniz, Reseller da denilen bir Hosting sistemidir. Bu sayede müşterilerinize farklı paketler oluşturup, onlara ait cPanel hesapları tanımlayabilirsiniz. Bayi Hosting yönetim panelinizden oluşturduğunuz cPanel hesapları birbirinden bağımsız olarak çalışacaktır. Bu hesapların yönetimi de yine sizde olacaktır.

Tüm Sorularınız Bizimle İletişim Kurabilirsiniz !

Firmamız bünyesindeki tüm hizmetler; Türkiye, Almanya ve Fransa lokasyonlardaki veri merkezikeri üzerinden hizmet verilmektedir. Farklı lokasyon istekleriniz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Evet; Hosting hizmetlerinde 3 gün para iade garantimiz vardır. Hosting hizmetleri haricinde hiç bir hizmetimiz de para iadesi yoktur.
Firmamız bünyesinde bir ürün ve hizmetimiz için deneme hesabı malesef açamıyoruz. Proje içeriğinizin detayını bizimle paylaşırsanız size uygun paketi teknik mühandislerimiz sizin için önerecektir.

Satın almış olduğunuz hizmet hosting hizmeti ise; ödeme yaptığınız anda sistem tarafından otomatik olarak açılacaktır, susnucu ve sanal sunucu hizmetleri gün içerisinde en kısa sürede aktif edilecektir.

Banka Havalesi, Kredi Kartı ve Paypal Ödemesi Kabul Ediyoruz.
Sadece hosting hizmetlerimiz de lokasyon değişikliği yapılmaktadır. Sunucu hizmetlerinde hizmet aktif olduktan sonra lokasyon değişikliği yapamazsınız.

Powered by WHMCompleteSolution

Tüm Hakları Saklıdır © 2010 - 2019 - Birhosting.com