SSL Sertifikası

SSL Sertifikaları ile web sitenizdeki, veri ve kullanıcı güvenliğini arttırın.

Bireysel projeler, kurumsal web siteleri ve e-ticaret siteleri için üst düzey güvenlik.

128/256 bit şifleme özelliği ile web siteinizden yapılan tüm veri işlemleri şifrelenerek, kötü amaçlı kişilerin verilerinize ulaşmasını engeller.

EV SSL ile ziyaretçilerinizin adres çubuğunda yeşil bir ibare olur ve şirket adınız yazar.

SSL Sertifikası Fiyatlandırma Bilgileri

Comodo PositiveSSL

10.00 $ - 1 Yıllık Fiyatı

Satın Al

Comodo PositiveSSL

%10 İndirim 18.00 $ - 2 Yıllık Fiyatı

Satın Al

Comodo EV SSL

%18 İndirim110.00 $ - 1 Yıllık Fiyatı

Satın Al

Güçlü Şifreleme ile En İyi Koruma

128/256 bit şifleme özelliği ile web siteinizden yapılan tüm veri işlemleri şifrelenerek, kötü amaçlı kişilerin verilerinize ulaşmasını engeller.

Tüm Tarayıcılarla %100 Uyumlu

Comodo SSL, tüm tarayıcılar ile uyumlu olarak çalışır. Tarayıcı kaynaklı güvenlik sorunları yaşamanızı önleyerek, tüm kullanıcılar için aynı güvenliği sağlar.

Organik Trafiğinizi Arttırın

Web siteinizin Google organik arama sonuçllarında yükselmesini sağlayarak, organik trafiğinizin artmasına yardımcı olur.

SSL Sertifikası

Güvenli Soket Katmanı olarak türkçeye çevrilen SSL (Secure Sockets Layer) sunucu bilgisayar ağı üzerinden güvenli haberleşmeyi sağlamak için tasarlanmış kriptolama protokolüdür. Özellikle e-ticaret siteleri olmak üzere kişisel verilern bir web sitesi üzerinden iletilmesi konusunda kullanıcı güvenliğini sağlamak amacı ile kullanılır. Ülkemizdeki tüm bankalar sanal pos hizmetlerini web sitelerine SSL zorunluluğu ile vermektedir. Sağlamış olduğumuz tüm sertifikalar Türkiye'deki tüm bankaların sözleşmelerine uyumludur.

Tüm Sorularınız Bizimle İletişim Kurabilirsiniz !
Seçtiğiniz bulut sunucu özelliğine göre cPanel WHM Kontrol yada DirectAdmin paneli hediyedir. Bu sayede yüksek lisans maliyetlerinden kurtulmuş olursunuz.
Seçtiğiniz sunucu özelliğine göre Türkiye, Fransa ve Almanya lokasyon seçerek size en uygun lokasyondan hizmet alabilirsiniz.
Sunucu, Bulut Sunucu, Lisans, SSL ve Alan Adı Kaydı (Domain Kayd) ürünlerinde hiç bir şekilde para iadesi yoktur. Hosting hizmetlerinde ise 3 gün para iade garantimiz mevcuttur. Satın alırlen lütfen bunu göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.
Bir Hosting olarak yurt içinde vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde tamamı kendine ait donanımları kullanmaktadır. Ripe Member üyesi olup, LiteSpeed ve cPanel Partnerliği ile hiç bir aracıdan hizmet almamaktadır.
Satın alınan tüm sunucu ve bulut sunucularda satın aldığınız sunucunun disk alanı kadar FTP Yedekleme alanı ücretsizdir. (Yedekleme işlemleri talep edilmediği sürece işleme alınmayacaktır.)
Eski firmanızdaki sunucu yedeklerinizi satın alma işlemi bitiminde teknik ekbimiz yeni sunucunuza taşır. (Eski sunucunuz cPanel ise geçerlidir.)

Powered by WHMCompleteSolution

Tüm Hakları Saklıdır © 2010 - 2019 - Birhosting.com